Offentliga snabbkaffeautomater
FS170-IN5CI är en fristående varuautomat för snabbdrycker, som snabbkaffe, snabbte och proteinshake etc. Den kan användas på offentliga platser som shoppinggallerior, flygplatser, tunnelbanestationer, tågstationer och skolor och så vidare.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. är en av de mest professionella tillverkarna och leverantörerna av offentliga snabbkaffeautomater i Kina. Om du är intresserad av vår offentliga försäljning av snabbkaffemaskin, välkommen att köpa kvalitetsmaskinen från vår fabrik. Grossisttjänsten och den skräddarsydda tjänsten finns också.
Offentlig snabbkaffeautomat-FS170-IN5CI
Jetinno FS170-IN5CI är en dryckesautomat med 21,5 tums pekskärm. Den har ett användarvänligt gränssnitt och är lätt att rengöra. Den här maskinen har fem snabbbehållare, tre höghastighetsblandare och kallvattensystem. Den kan göra mer än 20 sorters drycker.
Datablad:
| Dimensionera: | 1700*500*680mm |
| Skärm: | 21,5 kapacitiv pekskärm |
| Vatteninmatning: | ingångstryck 0,5-7bar, hårdhet 2-8HD |
| Maskinhastighet: | 25S snabbdrycker (120ml) |
| OS: | Linux / Android |
| Färg: | Brun, andra färger kan anpassas |
| Vikt: | Runt 120 kg |
| Varmvatten: | 20L / H |
| Certifiering: | CE, CQC, CB, ROHS, (alla delar som ansluter till drycker har LFGB. |
Produktdetaljer:
Drycker:
Kunderna kan njuta av mer än 20 sorters drycker, som t.ex
Snabbkaffe
Mjölkkakao, kakao
Varm mjölk, snabbte
Apelsinjuice, ananasjuice etc.
Frivillig:
4G-modul
Fötter hjul
Vattenpump
Blandare:
Jetinno patenterad
Hög hastighet
Hastighet justerbar
Hydraulsystem:
Jetinno patenterad
700ml panna i rostfritt stål
Kapacitet:
Instant canister: 6L, kan anpassas
Vattenflaska: 18,9L / st
Waste water bin: >10 L
Ansökan:köpcentrum, bibliotek, skola, järnvägsstation, flygplats, fabrik etc.

Varför välja oss
Stark forsknings- och utvecklingsförmåga med mer än 60 ingenjörer
Konkurrenskraftigt pris med pålitlig prestanda och stabil kvalitet
Bra efter-service med mer än 60 anställda i kundserviceteamet-
OEM- och ODM-tjänst
Med många års erfarenhet av kaffemaskinsindustrin.
Certifikat:
Vi har CQC, CB, CE, ROHS och alla delar som kommer i kontakt med mat uppfyller LFGB-standarden.

Vanliga frågor:
1. Var finns ditt företag?
Vårt företag är beläget i Guangzhou, Guangdong-provinsen, Kina.
2. Vad är garantin?
Vi ger ett års garanti.
3. Kommer du att ge utbildning?
Ja, vi kan ge utbildning om produkt och underhåll.
Populära Taggar: offentliga snabbkaffeautomater, Kina, tillverkare, grossist, anpassad, köp, Dryckesdispenser, Espressomaskin, Espressoautomat, Snabbkaffebryggare, Tedispenser, Varuautomat
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

Kompakt Fresh Coffee Automat JL220
-

Professionell espressokaffeautomat -- JL500-ES7C
-

Automatisk espressokaffe Fresh Brew Tea Machine -- J...
-

Bordsskiva bästa automatiska kaffemaskin -- JLTT-ESB...
-

Flerfunktionsautomat för dryckesautomat Snabbkaffeau...
-

Kommersiell Espresso Kaffe Te Brewer Varuautomat




