Automatisk espressokaffe Fresh Brew Tea Machine -- JLTT-ESFBT4C
JLTT-ESFBT4C är populärt med espressokaffe från böna till kopp och nybryggt te, multi-maskin. Den har mer än 10 alternativ för olika kaffedrycker och olika färska tedrycker, inklusive två snabbbehållare för topping och kakao.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. är en av de mest professionella tillverkarna och leverantörerna av automatisk espressokaffe färskbryggt temaskin -- jltt-esfbt4c i Kina. Om du är intresserad av vår automatiska espressokaffe färskbryggt temaskin -- jltt-esfbt4c, välkommen att köpa kvalitetsmaskinen från vår fabrik. Grossisttjänsten och den skräddarsydda tjänsten finns också.
Automatisk espressokaffe Fresh Brew Tea Machine -- JLTT-ESFBT4C
Jetinno JLTT-ESFBT4C är populärt med espressokaffe från bön till kopp och färskbryggt te, multi-funktionsmaskin. Den har mer än 10 alternativ för olika kaffedrycker och olika färska tedrycker.
Drag:
Mer än 10 sorters drycker
Driftprogramvara (utvecklad av Jetinno)
Användarvänligt gränssnitt
Pekskärmsknapp
Enkel drift
Produktdetaljer:
| Elnät | AC230v / 50HZ |
| Maximal effekt | 2700W |
| Säkring | 15A (England: 13A) |
| Storlek | 700mm *420mm * 450mm |
| Paket | 890mm*670mm*670mm |
| Vatteninloppstryck | 0,5 – 7 BAR |
| Bruttovikt | 50 kg max |
| Design livslängd | 125 000 cirklar |
| Omedelbar produkthastighet | 25 s (120 ml) espressokaffehastighet, 45 s (30 ml) |
| Garanti | Ett år |
| Fuktighet | 10%-90% |
Kvarn
Tillverkad i Schweiz
EMH64 professionell version
Platt stålskiva (diameter 64 mm)
Bean Tom Detekterbar.
Espressobryggare
Jetinno International Patenterad
Dosering: 0~14 gram malet kaffe
Noll föroreningar, behöver inte ta ut för normal rengöring
Brewer Removable för av-avskalning eller djuprengöring
Ingen sensor och ingen switch, absolut inget fel.
Färskt tebryggare
Tillverkad i Schweiz
Lämplig för Fresh Leaf Tea

Våra fördelar:
Med många års erfarenhet av kaffemaskinsbranschen
Fokuserar på FoU
Mer än 60 efter-anställda
Anpassningstjänst.


Certifikat:
Våra kaffeautomater har CE, CQC, CB, ROHS certifikat etc.

Utställningar:
Vår Jetinno deltar i massor av utställningar från hemlandet och utomlands.

Vanliga frågor:
1. Hur många typer av drycker kan den göra?
Den kan göra mer än 10 sorters drycker.
2. Vad är omedelbar kapselkapacitet?
Standardkapaciteten för omedelbar behållare är 2L.
3. Kan göra maskinen med andra färger?
Vår standardfärg är svart och vi kan även anpassa andra färger efter kundernas krav.
4. Hur många anställda finns i ditt företag.
Vi har närmare 300 anställda i vårt företag.
5. Vad är driftstemperaturen?
Driftstemperaturen är 5ºC till 50ºC.
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar









