Flerfunktionsautomat för dryckesautomat Snabbkaffeautomat -- JLTT-IN6C
Flerfunktionsautomat för dryckesdispenser Snabbkaffeautomat -- JLTT-IN6C innehåller 6 snabbbehållare för snabbpulver, 3 höghastighetsblandare. Det är också en bordsautomat, myntoperatör, kontantmottagare är acceptabel. Jetinno höghastighetsmixer, den kan ge perfekt mjölkskum för cappuccino.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. är en av de mest professionella tillverkarna och leverantörerna av snabbkaffeautomater för flerfunktionsdrycker -- jltt-in6c i Kina. Om du är intresserad av vår snabbkaffeautomat med flera funktioner för dryckesautomat -- jltt-in6c, välkommen att köpa kvalitetsmaskinen från vår fabrik. Grossisttjänsten och den skräddarsydda tjänsten finns också.
Flerfunktionsautomat för dryckesautomat Snabbkaffeautomat -- JLTT-IN6C
JLTT-IN6C är en helautomatisk kaffemaskin som inkluderar 6 snabbbehållare för snabbpulver, fyra höghastighetsblandare. Det är också en bordsautomat, myntoperatör, kontantmottagare är acceptabel.
Jetinno höghastighetsmixer, den kan ge perfekt mjölkskum för cappuccino. Mixerhastigheten är justerbar för olika ingredienser.
JLTT-IN6C Huvudfunktioner:
6 snabbbehållare;
4 höghastighetsblandare (tillverkade i schweiz);
7" pekskärmsskärm (mycket lätt att använda);
15 sorters drycker är alternativen ytterst;
Driftmjukvara (utvecklad av Jetinno);
JLTT-IN6C-modulsystem tillval:
Sockerbehållare på dörren;
Vattenpumpsystem;
4G-modulsystem;
Kylsystem;
JLTT-IN6CNormal informationSpecifikation:
| Elnät | AC230v/50HZ |
| Maximal effekt | 2700W |
| Säkring | 15A (England: 13A) |
| Storlek | 700mm *420mm * 450mm |
| Paket | 890mm*670mm*670mm |
| Vatteninloppstryck | 0,5 – 7 BAR |
| Bruttovikt | Max 70 kg |
| Design livslängd | 125 000 cirklar |
| Omedelbar produkthastighet | 20 s (120 ml) espressokaffehastighet, 40 s (30 ml) |
| Garanti | Ett år |
| Fuktighet | 10%-90% |
Applikationsscenario:
Kontor, caféer, butiker, barer mm.

Certifikat
CE, Rohs, CQC, CB etc.

Utställningar

Varför oss?
Stark FoU-förmåga
Snabb ledtid
Flexibel MOQ
Anpassningstjänst
Teknisk support...
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

JL500-IN7C Fotstående varuautomat med varma och kall...
-

Helautomatisk espresso-cappuccinomaskin --Jetinno JL...
-

Bean Cup Fresh Coffee Fresh Brew Tea Machine - JLTT-...
-

Coffee Fresh Coffee Machine Helautomatisk --JL26-ESFB4C
-

Färskt kaffete Autoautomat -- JLTT-FB4C
-

Bordsautomat för färskbryggning av te -- JLTT-FB4C-P




