Bordsfrisautomat - JLTT-FB4C-P
Bordsfrisautomat - JLTT-FB4C-P, bestående av 4 snabbbehållare, 1 tebryggare, 1 höghastighetsblandare, etc.it skulle ge 8 sorters god smaksmak.
Om du är intresserad av vår Bordsfrisautomat - JLTT-FB4C-P, välkommen att köpa kvalitetsmaskinen hos våra professionella tillverkare i Kina. Grossisttjänsten och den anpassade servicen är också tillgängliga.
Bordsfrisautomat - JLTT-FB4C-P
JLTT-FB4C-P Huvudfunktioner:
4 snabbbehållare;
1 te brygger;
1 höghastighetsblandare (gjord i Schweiz);
14 "pekskärmskärm (mycket lätt att använda);
8 typer av drycker är alternativa yttersta;
Operationsprogramvara (utvecklad av Jetinno);
JLTT-FB4C-P Modulsystem Valfritt:
Sockerbehållare på dörren;
Vattenpumpsystem;
4G Modulsystem;
Betalningssystem (producerat enligt olika länder valutasystem);
Kylsystem;
JLTT-FB4C-P Normal Information Specifikation:
| Strömnät | AC230V / 50HZ |
| Maximal kraft | 2700W |
| Säkring | 15A (England: 13A) |
| Storlek | 700mm * 420mm * 450mm |
| Paket | 890mm * 670mm * 670mm |
| Vatteninloppstryck | 0,5 - 7 BAR |
| Bruttovikt | 70kg max |
| Design livslängd | 125000 cirklar |
| 125000 cirklar | 20s (120ml) Espresso kaffesnabb, 40s (30ml) |
| Garanti | Ett år |
| Fuktighet | 10% -90% |
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

Fotstativ varuautomat med varm dryck och kallt dryck...
-

Programmerbara espressokontor Kaffebryggare - Jetinn...
-

Automatisk kaffekoppmaskin med dubbla gräsklippare -...
-

Bean Cup Fresh Coffee Fresh Brew Tea Machine - JLTT-...
-

Färsk te kaffemaskin kommersiell varuautomat -- JLTT...
-

Multi Function Dryck Dispenser Instant Coffee Vendin...




