Bästa kaffeautomat med dubbelsmak av espresso och cappuccino-- JL500-2*ES8C-P
JL500-2*ES8C-P är speciellt designad för varumarknader, det är en fristående kaffemaskin. Den kan placeras på offentliga platser som flygplats, gym, skola, köpcentrum och natursköna platser etc.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. är en av de mest professionella tillverkarna och leverantörerna av den bästa kaffeautomaten med espresso och cappuccino-- jl500-2*es8c-p med dubbla smaker i Kina. Om du är intresserad av vår bästa kaffeautomat med dubbelsmak av espresso och cappuccino-- jl500-2*es8c-p, välkommen att köpa kvalitetsmaskinen från vår fabrik. Grossisttjänsten och den skräddarsydda tjänsten finns också.
Bästa kaffeautomat med dubbelsmak av espresso och cappuccino -- JL500-2*ES8C-P
JL500-2*ES8C-P är speciellt designad för varumarknader, det är en fristående kaffemaskin. Den kan placeras på offentliga platser som flygplats, gym, skola, köpcentrum och natursköna platser etc.
Huvudfunktioner:
Stöd flera språk
27 tums pekskärm
Enkel rengöring
Pålitlig prestanda
Produktdetaljer
| Elnät | AC230v/50HZ |
| Maximal effekt | 2700w |
| Säkring | 15A(England:13A) |
| Storlek | 1830mm*664mm*700mm |
| Vatteninloppstryck | 0,5-7 bar |
| Bruttovikt | 150 kg |
| Fuktighet | 10-90% |
| Design livslängd | 125 000 cirklar |
| Omedelbar produkthastighet | snabbdryck 25s (120 ml), Espresso 45s (30 ml) |
| Garanti | ett år |
| Paket | 2030mm*864mm*900mm |
Espressobryggare
Jetinno International Patenterad
2st 24V DC-motorer, maximal totalström 5A
1st PTC-värmare är valfritt för att värma upp bryggkammaren
Dosering: 0~14 gram malet kaffe
Noll föroreningar, behöver inte ta ut för normal rengöring
Brewer Removable för av-avskalning eller djuprengöring
Ingen sensor och ingen switch, absolut inget fel
Huvudkonstruktionen är gjord av 2 mm rostfritt stål
Perfekt kaffekaka och kaffegrädde.
Applikationsplatser:
Köpcentrum, natursköna platser, sjukhus, hotell, flygplatser

Företag:
Jetinno byggdes 2013. Dessförinnan arbetade alla medlemmar i grundarteamet i ett välkänt tyskt kommersiellt kaffemaskinsföretag i nästan 10 år. De hade samlat på sig rik FoU-erfarenhet och marknadskunskap i att utveckla maskiner som möter efterfrågan globalt. Att bli den första leverantören av kaffeutrustning och övergripande lösning är Jetinnos mål. Jetinno introducerar FoU-modellen av IOT+Platform+Technology och är engagerad i att tillverka kaffeutrustning i världsklass, skapa tillgång till charm av teknologi och innovation för fler människor, förbättra kvaliteten på fler människors liv.

Varför välja oss?
Starkt FoU-team med mer än 60 anställda i FoU-avdelningen
Bra kundservice.-
Snabbt svar
Hög kvalitet och konkurrenskraftigt pris
Anpassad service
Teknisk support
Nationella och internationella patent.
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar









