Fresh Brew Leaf Tea Helautomatisk maskin -- JLTT-FB5C-P
Jetinno JLTT-FB5C-P Fresh Tea Machine är en perfekt lösning för HORECA-marknadens behov av färskbryggt te. Används för hotell, restaurang, fabrik, kontor, mötesrum och cafeteriabutiker. Den innehåller huvudsakligen en färsk tebryggare, 4 snabbbehållare, 2 höghastighetsblandare.
Fresh Brew Leaf Tea Helautomatisk maskin -- JLTT-FB5C-P
Jetinno JLTT-FB5C-P Fresh Tea Machine är en perfekt lösning för HORECA-marknadens behov av färskbryggt te. Används för hotell, restaurang, fabrik, kontor, mötesrum och cafeteriabutiker. Den innehåller huvudsakligen en färsk tebryggare, 4 snabbbehållare, 2 höghastighetsblandare.
Huvuddrag:
4 snabbbehållare;
1 tebryggare;
2 höghastighetsblandare (tillverkade i schweiz);
14" pekskärmsskärm (mycket lätt att använda);
12 sorters drycker är alternativa yttersta;
Driftmjukvara (utvecklad av Jetinno);
Produktdetalj:
| Elnät | AC230v/50HZ |
| Maximal kraft | 2700W |
| Säkring | 15A (England: 13A) |
| Storlek | 700mm *420mm * 450mm |
| Paket | 890mm*670mm*670mm |
| Vatteninloppstryck | 0.5 – 7 BAR |
| Bruttovikt | Max 70 kg |
| Designlivslängd | 125 000 cirklar |
| Omedelbar produkthastighet | 20 s (120 ml) espressokaffehastighet, 40 s (30 ml) |
| Garanti | Ett år |
| Fuktighet | 10 procent -90 procent |
Frivillig:
4G-modul
Vattenpump
Underskåp.
Färskt tebryggare:
Tillverkad i Schweiz
Lämplig för färskt bladte
Lätt att rengöra.
Applikationsplats:
Används för hotell, restaurang, fabrik, kontor, mötesrum och cafeteriabutiker etc.

Våra fördelar:
Snabb ledtid
Flexibel MOQ
Bra service efter försäljning och teknisk support
Stark FoU
OEM & ODM service.
Utställningar:

Vanliga frågor:
1. Hur många sorters drycker kan den göra?
Den kan göra mer än 10 sorters drycker.
2. Vad är garantin?
Vi ger ett års garanti.
3. Kan vi anpassa CUI?
Ja, vi kan tillhandahålla anpassningstjänster.
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

Instant mjölk- och proteinshakemaskin JL25-IN5C-I
-

Espresso Cappuccino-maskin--JL500-2*ES7C-P
-

Kaffeförsäljningsservice för kommersiell utrustning ...
-

Espressokaffe Cappuccino varuautomat -- JL500-ESBTCF...
-

Automatisk espressomaskin Cappuccinobryggare -- JLTT...
-

Helautomatiska snabbkaffebryggare -- JLTT-IN5C




