Kaffeförsäljningsservice för kommersiell utrustning -- JL500-2*BTCFB7C-P
Vår JL500-2*BTCFB7C-P är en kommersiell kaffemaskin för fristående varuautomater. Linux och Android operativsystem för val. Flera sorters drycker för urval.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. är en av de mest professionella tillverkarna och leverantörerna av kaffeautomater för kommersiell utrustning -- jl500-2*btcfb7c-p i Kina. Om du är intresserad av vår kommersiella kaffeautomat - jl500-2*btcfb7c-p, välkommen att köpa kvalitetsmaskinen från vår fabrik. Grossisttjänsten och den skräddarsydda tjänsten finns också.
Kaffeförsäljningsservice för kommersiell utrustning --JL500-2*BTCFB7C-P
Vår JL500-2*BTCFB7C-P är en kommersiell kaffemaskin för fristående varuautomater. Linux och Android operativsystem för val. Flera sorters drycker för urval.
Huvudfunktioner:
Dosering: 0-14 gram är acceptabelt för bryggning
Dubbla operativsystem: Linux / Android
Huvud VMC Application Framework Lib
27" användarvänlig pekskärm.
Produktdetaljer:
| Elnät | AC230v/50HZ |
| Maximal effekt | 2700W |
| Säkring | 15A (England: 13A) |
| Storlek | 1830mm *664mm * 700mm |
| Paket | 2030mm*864mm*900mm |
| Vatteninloppstryck | 0,5 – 7 BAR |
| Bruttovikt | Max 150 kg |
| Fuktighet | 10%-90% |
| Design livslängd | 125 000 cirklar |
| Omedelbar produkthastighet | 25 s (120 ml) espressokaffehastighet, 45 s (30 ml) |
| Garanti | ett år |
Kapacitet:
Panna: 700ml
Instant Canister: 3,8L
Varmvatten: 20L/H
Dosering: 0-14 gram är acceptabelt för bryggning.
Kunder kan välja drycker som de vill, till exempel:
Espresso, Mocka, Americano, Capuccino, Macciato, Instant Coffee, Latte
Varm mjölk, Mjölkte, Varmvatten
Kakao, mjölkkakao
Apelsinjuice, ananasjuice etc.


Certifiering:
CE, CQC, CB, ROHS och alla delar som ansluter till drycker uppfyller LFGB-standarden.

Vanliga frågor:
1. Vad är kapaciteten för kaffebönbehållaren?
Kaffebönbehållarens standardkapacitet är 4L och den kan anpassas.
2. Kan mixerhastigheten justeras?
Ja, mixerhastigheten är justerbar.
3. Kan spänningen ändras för olika länder?
Ja, vi har 110V till 220V spänning tillgänglig.
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar









