Snabb Espresso Kaffe Teautomat -JL500-IN8C-P
Omedelbar espresso-kaffesaftjuiceautomat JL500-IN8C-P Den här fotstativautomaten har 8 omedelbara behållare för snabbpulver som snabbkaffe, snabb te, olika juicepulver etc. Med 27-tums skärm för att möta vår högteknologiska programvara program, lätt att byta recept.
Om du är intresserad av vår Snabb Espresso Kaffe-teautomat -JL500-IN8C-P, välkommen att köpa kvalitetsmaskinen hos våra professionella tillverkare i Kina. Grossisttjänsten och den anpassade servicen är också tillgängliga.
Snabb Espresso Kaffe Teautomat - JL500-IN8C-P
Jetinno Foot Standing Vending Machine har 8 omedelbara behållare för snabbpulver som snabbkaffe, snabb te, olika juicepulver etc.
Med 27-tums snabb-touch-skärm för att möta vårt högteknologiska program, lätt att byta recept, redigera produktnamn, pris, enkelt att hantera varje modul av den här maskinen, enkelt att beställa maskin för att göra sköljning eller rening. Flerspråkiga är tillgängliga.
JL500-IN8C-P Huvudfunktioner:
8 omedelbara behållare
5 höghastighetsmixare;
27 "pekskärmskärm (mycket lätt att använda);
30 typer av drycker är alternativa yttersta;
Operationsprogramvara (utvecklad av Jetinno);
JL500-IN8C-P Modulsystem Valfritt:
Sockerbehållare på dörren;
Vattenpumpsystem;
4G Modulsystem;
Betalningssystem (producerat enligt olika länder valutasystem);
Kylsystem;
JL500-IN8C-P Normal Information
| Strömnät | AC230V / 50HZ |
| Maximal kraft | 2700W |
| Säkring | 15A (England: 13A) |
| Storlek | 1830mm * 664mm * 700mm |
| Paket | 2030mm * 864mm * 900mm |
| Vatteninloppstryck | 0,5 - 7 BAR |
| Bruttovikt | 150kg max |
| Fuktighet | 10% -90% |
| Design livslängd | 125000 cirklar |
| Instant produkthastighet | 20s (120ml) Espresso kaffesnabb, 40s (30ml) |
| Garanti | Ett år |
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar
-

Espresso Cappuccino-maskin--JL500-2*ES7C-P
-

Helautomatisk Espresso Te Kaffe Varuautomat -- JL500...
-

Bean Cup Kaffeautomat --JL500-2*BTCFB8C
-

Automatisk espressomaskin Cappuccinobryggare -- JLTT...
-

Coffee Fresh Coffee Machine Helautomatisk --JL26-ESFB4C
-

Flerfunktionsautomat för dryckesautomat Snabbkaffeau...




