
Bordsskiva kaffeautomat varma drycker 10 tum
JLTTN-ES4C-10-A Jetinno bordsmaskin från bönor till kopp kaffe med 10,1 tums touchskärm Funktioner: Espresso, Cappuccino, Latte, Macchiato, Mocha, Varm choklad, Americano, Varmvatten, Mjölkte... mer än 10 drycker Platser, kontor, restauranger, restauranger, restauranger, lounger, restauranger onFunktioner: Dubbelt uttag för dubbelkopp ES, kaffeutloppshöjd justerbar för olika koppar, stöd för att spela reklam vid pausen
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. är en av de mest professionella tillverkarna och leverantörerna av bordskaffeautomater med varma drycker med 10 tum i Kina. Om du är intresserad av vår bordskaffeautomat med varma drycker 10 tum, välkommen att köpa kvalitetsmaskinen från vår fabrik. Grossisttjänsten och den skräddarsydda tjänsten finns också.
JLTTN-ES4C-10-A Bordsskiva kaffeautomat varma drycker 10 tum
JLTTN-ES4C-10-A bordsmaskin från böna till kopp kaffe, med 10,1 tums pekskärm, den har 1 kvarn från Swiss Ditting + 1 kaffebryggare från Jetinno patent + 1 kaffebönbehållare + 3 snabbbehållare + 2 höghastighetsblandare, den kan göra mer än 10 pressar, 10 C. Latte, Macchiato, Mocha och så vidare. Med liten storlek kan den vara lämplig för OCS- och HoReCa-kanaler. Och med automatiskt rengöringssystem blir det enkelt och bekvämt att underhålla maskinen.
Specifikation:
| Vikt: | 50 kg |
| Dimensionera: | 780*420*450mm |
| OS: | Linux |
| Maximal effekt: | 2700W |
| Livslängd: | 125 000 cykler |
| Skärm: | 10,1 tums pekskärm |
| Produktionstakt | Espresso 45 sek(30 ml), snabbdrycker 25 sek (120 ml), varmt vatten 15 ml/s |
| kaffekvarn | kaffekvarn |
| Hydrauliskt system | 700ml rostfri panna + kugghjulspump omedelbart trycksystem |
| Råvarumodul | kaffebönbehållare (4L*1) + instnatbehållare (2L*3) |
| Färg | Svart (anpassad) |
| Certifikat | CE/CB/CQC (alla delar som ansluts till drnks uppfyller LFGB-standarden) |
| Avloppsvattensystem | Vattenpump/ kranvatten |
| Nätverk: | Wifi, 4G (valfritt) |
| Bryggersystem | Högtrycks kaffebryggare + mixer |
Anmärkning: vi stöder anpassning
Kärndelar från internationella märken

- Grinder från Ditting (Schweiz)
- Vattenventil från ODE (Italien)
- Fitting från AVS Romer (Tyskland)
- Panna från Backer HTS (Sverige)
- Temperaturkontrollskyddsbrytare från Emerson (USA)
- Kompressor från EMBRACO (Brasilien)
- Kaffebryggare från Jetinno patent
- Mixer från Jetinno-patent
Drag
Produktion med ett-klick
45 sekunder för en drink
Automatisk rengöring
Kaffeutlopp justeras i höjdled
DIY av varusidan
Den är tillgänglig för att ändra bilder av bakgrund, logotyp och dryck när som helst själv, bara med en dator och en-blixtenhet
Fjärrmonitor
Med Jetinno molnserver är det tillgängligt för dig att kontrollera försäljningsdata och maskinstatus på din dator eller mobiltelefon när som helst
telefonsida
datorsida


Certifikat
CE/CB/CQC/ISO

Applikationsplats:
Den här självbetjäningsmaskinen för skrivbordet bön till kopp kaffe är lämplig för relativt slutna platser, som kontor, närbutiker, fritidscenter med vattenbar, gym, VIP-mottagningsrum, konferenssal, restaurang och hotell och så vidare.
Våra fördelar:
-
Flerårig erfarenhet av kaffeautomatbranschen
-
Stark FoU-förmåga
-
Patent och certifikat från hemlandet och utomlands
-
Bra stabil kvalitet och konkurrenskraftigt pris
-
Flexibel MOQ
-
Teknisk support och bra-eftermarknadsservice
-
Vårt företag:
Vår Jetinno är en av de ledande professionella kaffeautomattillverkare med många års erfarenhet. Fabriken är belägen i Huangpu-distriktet, Guangzhou, Guangdong-provinsen Kina. Vi har mer än 200 anställda. Jetinno har samlat på sig rik FoU-erfarenhet och marknadsförd kunskap för att utveckla maskiner som möter efterfrågan globalt.
Vanliga frågor:
1. Hur är maskingarantin?
Vi ger ett års garanti för maskinen, från det datum då vi tar emot maskiner av kunder.
2. Kan du tillhandahålla anpassning?
Ja, vi kan tillhandahålla anpassning, det beror på typ av anpassning och beställningskvantitet.
3. Hur många sorters drycker kan den göra?
Den kan göra mer än 10 sorters drycker.
Populära Taggar: Bordsskiva kaffeautomater varma drycker varuautomater kaffeautomattillverkare kommersiella dryckesmaskiner horeca, Färsk kaffemaskin, Varuautomat för varma drycker, Tebryggare, Tebryggningsmaskin, Temaskin, Topprankad kaffemaskin
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar






