
Bordsskiva Kaffe Te Automatisk varuautomat touch varuautomat 14tum
JLTT-ESFBT4C-P med 14 tums användarvänlig pekskärm är en varuautomat för färskt te och bönor till kopp kaffe. Den är perfekt lämpad för kontor, restaurang, hotell etc.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. är en av de mest professionella tillverkarna och leverantörerna av bords-kaffe-te automatisk varuautomat touch-automat 14inch i Kina. Om du är intresserad av vår bordsskiva kaffe te automatisk varuautomat touch varuautomat 14inch, välkommen att köpa kvalitetsmaskinen från vår fabrik. Grossisttjänsten och den skräddarsydda tjänsten finns också.
Espresso Fresh Coffee Tea Automatisk varuautomat -- JLTT-ESFB4C-P
JLTT-ESFBT4C-P med 14 tums användarvänlig pekskärm är en varuautomat för färskt te och bordsskiva. Den är perfekt lämpad för kontor, restaurang, hotell etc. Med en större pekskärm kan användarna använda den mer bekvämt. Denna touch-automat är lämplig för små platser som kontor och butik.

Drag:
Med 14 tum stor pekskärm
Enkel hantering med pekskärmsknapp
Pålitlig prestanda
Färsk tebryggare.
Automatiskt rengöringssystem
Webbhanteringssystem
Videofunktion för skärmsläckare och tillverkning av produkter
Produktdetaljer:
| Elnät | AC230v/50HZ |
| Maximal effekt | 2700W |
| Säkring | 15A (GB: 13A) |
| Storlek | 700mm *420mm * 450mm |
| Paket | 890mm*670mm*670mm |
| Vatteninloppstryck | 0,5 – 7 BAR |
| Bruttovikt | Max 70 kg |
| Design livslängd | 125 000 cirklar |
| Omedelbar produkthastighet | 25 s (120 ml) espressokaffehastighet, 45 s (30 ml) |
| Garanti | Ett år |
| Fuktighet | 10% ~ 90% |
DIY av varusidan
Den är tillgänglig för att ändra bilder av bakgrund, logotyp och dryck när som helst själv, bara med en dator och en-blixtenhet
Fjärrmonitor
Med Jetinno molnserver är det tillgängligt för dig att kontrollera försäljningsdata och maskinstatus på din dator eller mobiltelefon när som helst
telefonsida
datorsida


Applikationsplatser:
Hotell, kontor, restaurang, bar etc.

Våra fördelar:
Fokusera på FoU med mer än 60 ingenjörer
Snabb ledtid
Flexibel MOQ
Stabil kvalitet
Konkurrenskraftigt pris.
Certifikat:

Vanliga frågor:
1. Var är din fabrik?
Vår fabrik ligger i Guangzhou, Guangdong, Kina.
2. Vad är garantin?
Vi ger ett års garanti.
3. Vilken typ av programvara använder den?
Det stöder Linux och Android OS.
Populära Taggar: Bordsskiva Kaffe Te Automatisk varuautomat touch varuautomat automatisk varuautomat, Bön-till-kopp-varuautomat, Kallbryggt kaffe, Espressomaskin för hotell och restaurang, Kaffebryggare för kontoret, Proteinshake-varuautomat, Pekskärmskaffemaskin
Skicka förfrågan
Du kanske också gillar







